گردونه ی علی احمدی istaatlas
علی احمدی (پست)

طراحی، ساخت و تولید انواع استند های نمایشگاهی ، فروشگاهی ، اداری و ارگونومیک : شامل استند ایستاده ، استند رومیزی ، استند دیواری ، استند زیر مانیتوری و موس پد

طراحی، ساخت و تولید انواع استند های نمایشگاهی ، فروشگاهی ، اداری و ارگونومیک : شامل استند ایستاده ، استند رومیزی ، استند دیواری ، استند زیر مانیتوری و موس پد جنس استند ها از مواد مختلفی چون فلز، پلیمر PMMA و شیت های پلیمری (PVC,ABS,PLEXIGLASS,ACRYLIC) و چوب (MDF) می باشند. همچنین تولید زیرمانیت بیشتر ..
علی احمدی (محصول)

طراحی تولید انواع استند فروشگاهی

برای سفارش با ما تماس بگیرید 021-22583497بیشتر ...
علی احمدی (محصول)

طراحی تولید انواع استند فروشگاهی

برای سفارش با ما تماس بگیرید 021-22583497بیشتر ...
علی احمدی (محصول)

استند فروشگاهی کانتر سمپلینگ

طراحی، ساخت و تولید انواع استند های نمایشگاهی ، فروشگاهی ، اداری و ارگونومیک : شامل استند ایستاده ، استند رومیزی ، استند دیواری ، استند زیر مانیتوری و موس پدبیشتر ...
علی احمدی (تصویر)

زیرمانیتوری قابل تنظیم

علی احمدی (محصول)

زیرمانیتوری ارگونومی با قابلیت تنظیم ارتفاع

زیرمانیتوری ارگونومی با قابلیت تنظیم ارتفاع. زیرمانیتوری، وسیله ایست ارگونومی که با قرار گرفتن در زیر مانیتور، ارتفاع مانیتور را تنظیم میکند و سبب جلوگیری از بیماریهای مربوط به ستون فقرات و کمروخستگی در ناحیه گردن و شانه وچشم در هنگام استفاده ازکامپیوتر میگردد زیرمانیتوری بیشتر ...
علی احمدی (پست)

میز کانتر ، استند سمپلینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفتر تماس بگیرید: 22583497 * کانتر جزو اصلیترین سازه ی سمپلینگ می باشد که تبلیغ محصول در دو قسمت پایین و بالا (تاج) صورت می گیرد. بهترین جنس موجود در بازار ایران از نظر کیفیت و مقاومت مقابل شرایط آب و هوایی کدام است؟ وزن کانتر بهتر است چقدر باشد؟ جنس بیشتر ..
علی احمدی (پست)

استند تبلیغاتی چیست و انواع استند تبلیغاتی کدامند؟

با ما در تماس باشید: 22583497-021 استندهای تبلیغاتی نیز همچون نوع استندهای نمایشگاهی، از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی وجود دارد. این نوع استندها این امکان را برای شرکت ها و تولیدکنندگان فراهم میآورند تا آنها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند. استند یک سازه بیشتر ..
علی احمدی (پست)

معرفی شرکت طراح و تولیدی صنعتی ایستا اطلس

تولیدی ایستا اطلس شرکتی است واقع در تهران که کار طراحی تا ساخت انواع کالاهای تبلیغاتی را به عهده دارد بیگمان تا به حال به خرید رفته اید و بسیار پیش آمده است که در همان فروشگاه کالای خود را از میان محصولات مشابه انتخاب کردید. پژوهشهای انجام شده در این زمینه نشان می دهد که 66 درصد بیشتر ..
علی احمدی (پست)

زیرمانیتوری تنظیم شو و لوگو اختصاصی

زیرمانیتوری، وسیله ایست ارگونومیک که با قرار گرفتن در زیر مانیتور، ارتفاع مانیتور را تنظیم می کند و سبب جلوگیری از بیماریهای مربوط به ستون فقرات و کمروخستگی در ناحیه گردن و شانه و چشم در هنگام استفاده ازکامپیوتر می گردد با توجه به استانداردهای ایمنی بهداشت محیط زیست HSE استفا بیشتر ..

 |